top of page

HAKKIMIZDA

 

Nokta Film, 2008 yılından bu yana birçok başarılı projeye imza atmış ve ödül almış, her biri alanında uzman kreatif bir ekipten oluşmaktadır. Nokta Film ekibi, yönetmenleri, görüntü yönetmenleri, uzman senarist kalemleri, profesyonel kameramanlar ve grafik – fotoğraf tasarımcılarının yanı sıra, ses ve müzik tasarımcılarıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Üst düzey teknik donanım bilgisine sahip, genç, girişken ve alanında uzman yapım ekibiyle de multimedya hizmeti vermekte olan Nokta Film; dünyada hızla gelişen prodüksiyon yeniliklerini yakından takip ederek profesyonel bir çalışma ortamı oluşturmuş, şimdiye kadar edindiği başarıları ise misyon edinen bir vizyonla, tüm tecrübe ve birikimini yeni projelere aktarmayı hedeflemektedir.

 

 

FİLM

 

Nokta Film’in kreatif reji ve yapım ekibi, ulusal ve uluslararası platformlarda kazanmış olduğu tecrübeler sayesinde hızlı organize olarak; yenilikçi ve teknolojik ekipmanlar ile kısa ve uzun metraj dalındaki filmlerin yapımında, pre-prodüksiyon sürecinden post-prodüksiyon sürecine kadar her bir aşamada dünya standartlarında bir prodüksiyon kalitesi sunmaktadır.

 

 

BELGESEL

 

38 farklı ülkede çekim tecrübesine sahip kreatif ekibimiz, araştırma ekibimizin analizleri doğrultusunda belgesel senaryosu, konsept çalışması, röportajlar ve çekim kurgusunu, pre-prodüksiyon ve post-prodüksiyon aşamasıyla birleştirerek üst sanat eseri niteliğinde ürünler sunmaktadır.

 

 

TANITIM

 

“Biz, daha iyi anlatırız” sloganı ile birçok başarılı tanıtım filmine imza attık. Profesyonel bir hizmet anlayışı ile markalaşmış bir ürün haline getirdiğimiz ürünlerin tanıtımında; mekân, şehir, insan ve kültürel dokuyu birbirleriyle harmanlayarak, dünya standartlarında projelere imza attık.

 

 

 

FUAR-KONFERANS-SEMPOZYUM

 

Şirket ve kuruluşların, eğitim, yönetim, motivasyon, ulusal ve uluslararası toplantılarında fotoğraf sanatçılarımız ve kameramanlarımız, kurumlar için yıllarca her platformda sunulabilecek tarihi belge niteliğinde arşivler kazandırır.

 

 

 

 

 

MÜZİK

 

Kreatif ses tasarımcılarımız, müzik prodüksiyonu olan her konuda yaratıcı ve estetik çözümler üretir. Arrangement, mix&mastering, audio visual/soundtrack scoring konularında da ürünlerimiz ve ürünler için post prodüksiyon hizmeti verilmektedir.

 

 

ANİMASYON

 

3D animasyonda bir işin kalitesi, modelleme ve hareketlerin gerçekçiliğinin iyi olmasından anlaşılır; 3D animasyon konusunda, dünya standartlarında render kalitesine sahip teknoloji imkanı ile efektif ve estetik tasarımlara yön vererek, sizlere yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız.

bottom of page